ERJ-H2CF9R31X
MFR.Part #
ERJ-H2CF9R31X
JLCPCB Part #
C6614112
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 100mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS