ERJ-H2CF1R82X
MFR.Part #
ERJ-H2CF1R82X
JLCPCB Part #
C5735290
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 1.82Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS