ERJ-H2CF1R80X
MFR.Part #
ERJ-H2CF1R80X
JLCPCB Part #
C4341466
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 1.8Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS