ERJ-H2CF1R21X
MFR.Part #
ERJ-H2CF1R21X
JLCPCB Part #
C7273355
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 1.21Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS