ERJ-H2CF1R00X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H2CF1R00X
JLCPCB Part #
C4296488
Package
0402
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 100mW 1Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS