ERJ-B3BJ2R4V
MFR.Part #
ERJ-B3BJ2R4V
JLCPCB Part #
C4341772
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS