ERJ-B2CJR062V
MFR.Part #
ERJ-B2CJR062V
JLCPCB Part #
C4046154
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 62mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS