ERJ-B2CJR056V
MFR.Part #
ERJ-B2CJR056V
JLCPCB Part #
C4156447
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 56mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS