ERJ-B2CJR051V
MFR.Part #
ERJ-B2CJR051V
JLCPCB Part #
C4077097
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 51mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS