ERJ-B2CJR036V
MFR.Part #
ERJ-B2CJR036V
JLCPCB Part #
C4330548
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 36mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS