ERJ-B2CJR033V
MFR.Part #
ERJ-B2CJR033V
JLCPCB Part #
C3924331
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 33mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS