ERJ-B2CJR022V
MFR.Part #
ERJ-B2CJR022V
JLCPCB Part #
C4060162
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 22mΩ Thick Film Resistor ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS