ERJ-B2CFR091V
MFR.Part #
ERJ-B2CFR091V
JLCPCB Part #
C4138296
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 91mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS