ERJ-B2CFR068V
MFR.Part #
ERJ-B2CFR068V
JLCPCB Part #
C4131591
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 68mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS