ERJ-B2CFR036V
MFR.Part #
ERJ-B2CFR036V
JLCPCB Part #
C4211008
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 36mΩ Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS