ERJ-B2BJ9R1V
MFR.Part #
ERJ-B2BJ9R1V
JLCPCB Part #
C4288437
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS