ERJ-B2BJ1R2V
MFR.Part #
ERJ-B2BJ1R2V
JLCPCB Part #
C4188293
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS