ERJ-B2BF1R3V
MFR.Part #
ERJ-B2BF1R3V
JLCPCB Part #
C4061453
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS