ERJ-B2BF1R1V
MFR.Part #
ERJ-B2BF1R1V
JLCPCB Part #
C4318564
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS