ERJ-B2AJ912V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ912V
JLCPCB Part #
C4344526
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS