ERJ-B2AJ820V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ820V
JLCPCB Part #
C4270815
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS