ERJ-B2AJ514V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ514V
JLCPCB Part #
C3927016
Description
-55℃~+155℃ 510kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS