ERJ-B2AJ393V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ393V
JLCPCB Part #
C4316484
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS