ERJ-B2AJ364V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ364V
JLCPCB Part #
C4069734
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS