ERJ-B2AJ334V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ334V
JLCPCB Part #
C4284190
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS