ERJ-B2AJ222V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-B2AJ222V
JLCPCB Part #
C4076366
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS