ERJ-B2AJ133V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-B2AJ133V
JLCPCB Part #
C3956792
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS