ERJ-B2AJ124V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ124V
JLCPCB Part #
C4129090
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS