ERJ-B2AF561V
MFR.Part #
ERJ-B2AF561V
JLCPCB Part #
C6240200
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS