ERJ-B2AF473V
MFR.Part #
ERJ-B2AF473V
JLCPCB Part #
C7273333
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS