ERJ-B2AF470V
MFR.Part #
ERJ-B2AF470V
JLCPCB Part #
C5687667
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS