ERJ-B1CJR036U
MFR.Part #
ERJ-B1CJR036U
JLCPCB Part #
C4044183
Description
-55℃~+155℃ 2W 36mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS