ERJ-B1CJR011U
MFR.Part #
ERJ-B1CJR011U
JLCPCB Part #
C3988946
Description
-55℃~+155℃ 11mΩ 2W Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS