ERJ-B1CFR015U
MFR.Part #
ERJ-B1CFR015U
JLCPCB Part #
C4057907
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS