ERJ-B1CFR013U
MFR.Part #
ERJ-B1CFR013U
JLCPCB Part #
C4042291
Description
-55℃~+155℃ 13mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS