ERJ-B1BJ2R0U
MFR.Part #
ERJ-B1BJ2R0U
JLCPCB Part #
C4181619
Description
-55℃~+155℃ 2W 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS