ERJ-B1BJ1R5U
MFR.Part #
ERJ-B1BJ1R5U
JLCPCB Part #
C3944979
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS