ERJ-B1AJ180U
MFR.Part #
ERJ-B1AJ180U
JLCPCB Part #
C3937651
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS