ERJ-B1AG910U
MFR.Part #
ERJ-B1AG910U
JLCPCB Part #
C20024157
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS