ERJ-B1AG822U
MFR.Part #
ERJ-B1AG822U
JLCPCB Part #
C20024156
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS