ERJ-B1AG680U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-B1AG680U
JLCPCB Part #
C20024149
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS