ERJ-A1CJR091U
MFR.Part #
ERJ-A1CJR091U
JLCPCB Part #
C4184076
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 91mΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS