ERJ-A1CJR075U
MFR.Part #
ERJ-A1CJR075U
JLCPCB Part #
C1729432
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 75mΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS