ERJ-A1CJR051U
MFR.Part #
ERJ-A1CJR051U
JLCPCB Part #
C6034687
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 51mΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS