ERJ-A1CJR043U
MFR.Part #
ERJ-A1CJR043U
JLCPCB Part #
C1729767
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 43mΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS