ERJ-A1BJ8R2U
MFR.Part #
ERJ-A1BJ8R2U
JLCPCB Part #
C4163168
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS