ERJ-A1BJ6R8U
MFR.Part #
ERJ-A1BJ6R8U
JLCPCB Part #
C4275572
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS