ERJ-A1BJ5R1U
MFR.Part #
ERJ-A1BJ5R1U
JLCPCB Part #
C1728954
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS