ERJ-A1BF8R2U
MFR.Part #
ERJ-A1BF8R2U
JLCPCB Part #
C1720212
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS