ERJ-A1BF6R8U
MFR.Part #
ERJ-A1BF6R8U
JLCPCB Part #
C1720420
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS